GoodTown Festival Warm Up Session – Charity for refugees

GoodTown Reggae & Dub Festival Warm Up Session – Charity for refugees

Na první prosincovou sobotu 3.12.2016, Mayapur pokojíček připravuje warm-up session netrpělivě očekávaného druhého ročníku reggae & dubového festivalu Goodtown. 

Svojí aktuální show zde představí u nás již dobře etablovaná zpěvačka, deejayka a aktivistka Soom T, která ohromila velmi energickou show právě na letošním Goodtownu. Originálně vybranou selekcí dubu, digital reggae, rootstepu a dubstepu ji podpoří stálice domácí scény United Forces of Dub, dále Fyah Sound s MC Barabbou, Kattygyal Kenta a zasostávat rozhodně nebudou ani Subdega se skvělým MC Turnerem a Prag:Matics crew spolu s Paparastym aka Levelion. Připravte se tedy na jedinečnou konferenci DJs & MCs!
Soom T má za sebou velmi plodnou kariéru zahrnující spolupráce s takovými jmény jako The Orb, Asian Dub Foundation, Mungos Hi-Fi nebo Jahtari. S kořeny v soundsystémové scéně se nebojí ani reggae, ani trip-hopu, ani rapu či jiných odnoží včetne elektra a techna. Prioritou je pro ní hlavně rozšiřovat poselství o tolerantní, svobodné a spravedlivější společnosti, o níž se zasazuje i ve své každodenní praxi v nejrůznějších komunitních organizacích.
Výjimkou nebude ani tato akce, jejíž výtěžek poputuje na podporu Refugee Community Kitchen – sdružení, které se podílí na organizaci vaření jídla pro uprchlíky na jejich cestě za lepším životem.
Jak již vyplývá z úvodu, v příštím roce se opět setkáme na Goodtown Festu, tentokráte na atraktivnějším místě, ve dnech 1.-5. června 2017. Stejně jako na posledním ročníku budete mít možnost zažít vystoupení současné roots & culture špičky spolu s multižánrovými odbočkami do dubstepu, jungle, tropicalu, afrobeatu a dalších příbuzných žánrů. Vše se včas dozvíte, datum si ale poznamenejte již dnes!

LINE UP:

SOOM T /UK & United Forces of Dub 

MC TURNER & Jayah 

FYAH SOUND & BARABBA

KattyGyal Kenta 

Prag:Matics CREW & PAPARASTY aka LEVELI

gtfw_web

Submit a comment * Email address not published. Required fields marked with *

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 Comments